MM3Z12VST1G
DigiKeyn tuotenumero
MM3Z12VST1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MM3Z12VST1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MM3Z12VST1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MM3Z12VST1G
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 300MW SOD323
Valmistajan vakio toimitusaika
53 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 300 mW ±2% Kiinnitys pintaan SOD-323
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MM3Z12VST1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Jännite - zener (nim.) (Vz)
Pakkaus / kotelo
Toleranssi
±2%
Valmistajan laitepakkaus
SOD-323
Teho - maksimi
300 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms