MC78M12CDTRKG
DigiKeyn tuotenumero
MC78M12CDTRKGOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MC78M12CDTRKGOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MC78M12CDTRKGOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MC78M12CDTRKG
Kuvaus
IC REG LINEAR 12V 500MA DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
8 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
PMIC - jänniteregulaattorit - lineaariset Positiivinen Kiinteä 1 Lähtö 500mA DPAK
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MC78M12CDTRKG -mallit
Kategoria
Lähtövirta
Valm.
PSRR
80dB (120Hz)
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Suojausominaisuudet
Ylikuumeneminen, Oikosulku
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
0°C – 125°C
Lähdön konfiguraatio
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
TO-252-3, DPAK (2 jalkaa + juotoskohta), SC-63
Regulaattorien lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Tulojännite (maks.)
35V
Päätuotenumero
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
12V