MBRS4201T3G
DigiKeyn tuotenumero
MBRS4201T3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBRS4201T3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRS4201T3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRS4201T3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 4A SMC
Valmistajan vakio toimitusaika
16 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 4A Kiinnitys pintaan SMC
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Käänteinen elpymisaika (trr)
35 ns
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 mA @ 200 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Valmistajan laitepakkaus
SMC
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
4A
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
860 mV @ 4 A