MBRD5H100T4G
DigiKeyn tuotenumero
MBRD5H100T4GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBRD5H100T4GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBRD5H100T4GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBRD5H100T4G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 5A DPAK
Valmistajan vakio toimitusaika
18 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 5A Kiinnitys pintaan DPAK
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
710 mV @ 5 A
Valm.
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Sarja
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
3.5 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
DPAK
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
5A