MBR2H200SFT3G
DigiKeyn tuotenumero
MBR2H200SFT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBR2H200SFT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBR2H200SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBR2H200SFT3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 200V 2A SOD123FL
Valmistajan vakio toimitusaika
31 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 200 V 2A Kiinnitys pintaan SOD-123FL
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
200 µA @ 200 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123FL
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
200 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
2A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
940 mV @ 2 A