MBR1H100SFT3G
DigiKeyn tuotenumero
MBR1H100SFT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
MBR1H100SFT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
MBR1H100SFT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
MBR1H100SFT3G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 100V 1A SOD123FL
Valmistajan vakio toimitusaika
29 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 100 V 1A Kiinnitys pintaan SOD-123FL
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
MBR1H100SFT3G -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
40 µA @ 100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOD-123FL
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Toimintalämpötila - liitos
-65°C – 175°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
1A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
760 mV @ 1 A