FSV10150V
DigiKeyn tuotenumero
FSV10150VTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FSV10150VCT-ND - Cut Tape (CT)
FSV10150VDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FSV10150V
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 150V 10A TO2773
Tarkka kuvaus
Diodit 150 V 10A Kiinnitys pintaan TO-277-3
EDA/CAD-mallit
FSV10150V -mallit
Kategoria
Nopeus
Nopea palautuminen =< 500ns, > 200mA (Io)
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 150 V
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
150 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
10A
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
840 mV @ 10 A