FAN65004B
DigiKeyn tuotenumero
FAN65004BOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
FAN65004BOSCT-ND - Cut Tape (CT)
FAN65004BOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
FAN65004B
Kuvaus
IC REG BUCK ADJ 6A 35PQFN
Valmistajan vakio toimitusaika
20 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Paluu Jännitteensäädin IC Positiivinen Säädettävä 0,6V 1 Lähtö 6A 35-PowerWFQFN
Kategoria
Jännite - lähtö (min./kiinteä)
Valm.
Jännite - lähtö (maks.)
32,5V
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Lähtövirta
Osan tila
Aktiivinen
Taajuus - kytkentä
100kHz – 1MHz
Aihealue
Jännitteenalennus
Synkroninen tasasuuntaaja
Kyllä
Lähdön konfiguraatio
Positiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)
Topologia
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Lähdön tyyppi
Pakkaus / kotelo
Lähtöjen lukumäärä
1
Valmistajan laitepakkaus
35-PQFN (6x6)
Tulojännite (min.)
4,5V
Päätuotenumero
Tulojännite (maks.)
65V