CAV25M01VE-GT3
DigiKeyn tuotenumero
488-CAV25M01VE-GT3TR-ND - Rullattu teippi (TR)
488-CAV25M01VE-GT3CT-ND - Cut Tape (CT)
488-CAV25M01VE-GT3DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
CAV25M01VE-GT3
Kuvaus
IC EEPROM 1MBIT SPI 10MHZ 8SOIC
Valmistajan vakio toimitusaika
22 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EEPROM Muisti IC 1Mbit SPI 10 MHz 8-SOIC
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
CAV25M01VE-GT3 -mallit
Kategoria
Kellotaajuus
10 MHz
Valm.
Kirjoitussyklin pituus - sana, sivu
5ms
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Syöttöjännite
2,5V – 5,5V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 125°C (TA)