BZX84C7V5LT1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Suora
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 7 894
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Nexperia USA Inc.
Varastossa: 21 000
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Central Semiconductor Corp
Diodit - Zener 7.5 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
BZX84C7V5LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C7V5LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C7V5LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C7V5LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C7V5LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 7.5V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BZX84C7V5LT1G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 5 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW