BZX84C6V8LT1G on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Panjit International Inc.
Varastossa: 2 660
Tekniset tiedot
Samankaltainen
Central Semiconductor Corp
Varastossa: 8 368
Tekniset tiedot
Diodit - Zener 6.8 V 250 mW ±6% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
SOT-23-3
BZX84C6V8LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C6V8LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C6V8LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C6V8LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C6V8LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 6.8V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
BZX84C6V8LT1G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
15 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2 µA @ 4 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±6%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW