BZX84C2V7LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C2V7LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C2V7LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C2V7LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C2V7LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 2.7V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
50 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 2.7 V 250 mW ±7% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C2V7LT1G -mallit
Kategoria
Impedanssi (maks.) (Zzt)
100 Ohms
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
20 µA @ 1 V
Sarja
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Toleranssi
±7%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW