BZX84C12LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BZX84C12LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BZX84C12LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BZX84C12LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX84C12LT1G
Kuvaus
DIODE ZENER 12V 250MW SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
52 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 12 V 250 mW ±5% Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX84C12LT1G -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
100 nA @ 8 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
900 mV @ 10 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Toimintalämpötila
-65°C – 150°C (TJ)
Osan tila
Aktiivinen
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Teho - maksimi
250 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
25 Ohms