BZX79C3V9-T50A
DigiKeyn tuotenumero
BZX79C3V9-T50ACT-ND - Cut Tape (CT)
BZX79C3V9-T50ATB-ND - Teippi ja rasia (TB)
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BZX79C3V9-T50A
Kuvaus
DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Läpivientiaukko DO-35
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BZX79C3V9-T50A -mallit
Kategoria
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 1 V
Valm.
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.5 V @ 100 mA
Pakkaustapa
Cut Tape (CT)
Teippi ja rasia (TB)
Toimintalämpötila
-65°C – 200°C
Toleranssi
±5%
Valmistajan laitepakkaus
DO-35
Teho - maksimi
500 mW
Päätuotenumero
Impedanssi (maks.) (Zzt)
90 Ohms