BZX79C3V9-T50A | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | BZX79C3V9-T50A |
Kuvaus | DIODE ZENER 3.9V 500MW DO35 |
Valmistajan vakio toimitusaika | 23 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Diodit - Zener 3.9 V 500 mW ±5% Läpivientiaukko DO-35 |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | BZX79C3V9-T50A -mallit |
Kategoria | Virta - käänteinen vuoto @ Vr 10 µA @ 1 V |
Valm. | Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If 1.5 V @ 100 mA |
Pakkaustapa Cut Tape (CT) Teippi ja rasia (TB) | Toimintalämpötila -65°C – 200°C |
Osan tila Aktiivinen | Asennustyyppi Läpivientiaukko |
Jännite - zener (nim.) (Vz) | Pakkaus / kotelo |
Toleranssi ±5% | Valmistajan laitepakkaus DO-35 |
Teho - maksimi 500 mW | Päätuotenumero |
Impedanssi (maks.) (Zzt) 90 Ohms |