BAV70LT3G
DigiKeyn tuotenumero
BAV70LT3GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAV70LT3GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BAV70LT3GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAV70LT3G
Kuvaus
DIODE ARR GP 100V 200MA SOT23-3
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari yhteinen katodi 100 V 200mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAV70LT3G -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valmistaja
onsemi
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
2.5 µA @ 70 V
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
100 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
200mA (DC)
Päätuotenumero
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1.25 V @ 150 mA