BAS70LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BAS70LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS70LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BAS70LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS70LT1G
Kuvaus
DIODE SCHOTTKY 70V 70MA SOT233
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodit 70 V 70mA Kiinnitys pintaan SOT-23-3 (TO-236)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS70LT1G -mallit
Kategoria
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Valm.
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
10 µA @ 70 V
Digi-Reel®
Kapasitanssi @ Vr, F
2pF @ 0V, 1MHz
Osan tila
Aktiivinen
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
70 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io)
70mA
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 15 mA