BAS40-04LT1G
DigiKeyn tuotenumero
BAS40-04LT1GOSTR-ND - Rullattu teippi (TR)
BAS40-04LT1GOSCT-ND - Cut Tape (CT)
BAS40-04LT1GOSDKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
BAS40-04LT1G
Kuvaus
DIODE ARR SCHOTT 40V 120MA SOT23
Valmistajan vakio toimitusaika
44 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Diodirivi 1 pari sarjakytkentä 40 V 120mA (DC) Kiinnitys pintaan TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
BAS40-04LT1G -mallit
Kategoria
Jännite - myötävirta (Vf) (maks.) @ If
1 V @ 40 mA
Valmistaja
onsemi
Nopeus
Piensignaali =< 200mA (Io), Kaikki nopeudet
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Virta - käänteinen vuoto @ Vr
1 µA @ 25 V
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila - liitos
-55°C – 150°C
Diodikonfiguraatio
1 pari sarjakytkentä
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Teknologia
Schottky
Pakkaus / kotelo
TO-236-3, SC-59, SOT-23-3
Jännite - käänteinen DC (Vr) (maks.)
40 V
Valmistajan laitepakkaus
SOT-23-3 (TO-236)
Virta - keskimääräinen tasasuunnattu (Io) (diodia kohden)
120mA (DC)