OSTVL18B151
OSTVL18B151
OSTVL18B151
DigiKeyn tuotenumero
ED3083-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OSTVL18B151
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 18POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
18 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,098" (2,50mm) 90°, kulma oikeaan Läpivientiaukko
On Shore Technology Inc.
Virta - UL
4 A
Sarja
Jännite - UL
125 V
Väri
Vihreä
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
18
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napoja tasoa kohden
9
Kontaktin materiaali
Messinki
Tasojen lukumäärä
2
Jako
0,098" (2,50mm)
Kontaktin jäännösosan pituus
0,150" (3,81mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
90°, kulma oikeaan
Eristyksen korkeus
0,862" (21,89mm)