Tuotteen OSTVL18B150 kuvaa ei ole saatavana
OSTVL18B150
DigiKeyn tuotenumero
OSTVL18B150-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OSTVL18B150
Kuvaus
TERM BLOCK HDR 18POS 2.50MM
Tarkka kuvaus
18 paikkaa riviliitin Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta) 0,098" (2,50mm) Pystysuuntainen Läpivientiaukko
On Shore Technology Inc.
Virta - UL
4 A
Sarja
Jännite - UL
125 V
Väri
Vihreä
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Tyyppi
Piirilevyliitin, Urosnastat, Suojattu (4 puolta)
Kontaktin liitännän pintakäsittely
Tina
Napojen lukumäärä
18
Materiaalin syttyvyysluokitus
UL94V-0
Napoja tasoa kohden
9
Kontaktin materiaali
Messinki
Tasojen lukumäärä
2
Jako
0,098" (2,50mm)
Kontaktin jäännösosan pituus
0,138" (3,50mm)
Piirilevyliittimen orientaatio
Pystysuuntainen
Eristyksen korkeus
0,689" (17,50mm)