OSTTC030162
OSTTC030162
OSTTC030162
DigiKeyn tuotenumero
ED2601-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
OSTTC030162
Kuvaus
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Valmistajan vakio toimitusaika
10 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
3 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
OSTTC030162 -mallit
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Valmistaja
On Shore Technology Inc.
Johtimen terminointi
Ruuvi - lehtijousi, Johdinsuojus
Sarja
Ominaisuudet
Turvakytketty (sivu)
Pakkaustapa
Irtotavara
Väri
Sininen
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Tasojen lukumäärä
1
Kotelon materiaali
Kestomuovi
Napoja tasoa kohden
3
Kontaktin materiaali - pinnoite
Tinapinnoite
Jako
0,197" (5,00mm)
Pidikkeen materiaali - pinnoite
Teräs, Ruostumaton
Liitännän orientaatio
Vaaka kortin kanssa
Ruuvin materiaali - pinnoite
Teräs - sinkkipinnoite
Virta
15 A
Vääntömomentti - ruuvi
0,3 Nm (2,6 Lb-In)
Jännite
300 V