ED500/3DS on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Samankaltainen
Molex
Varastossa: 141
Tekniset tiedot
Samankaltainen
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
TE Connectivity AMP Connectors
Varastossa: 17 035
Same Sky (Formerly CUI Devices)
3 Riviliittimet - johdin – kortti Vaaka kortin kanssa 0,197" (5,00mm) Läpivientiaukko
ED500/3DS
ED500/3DS
ED500/3DS
DigiKeyn tuotenumero
ED1624-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
ED500/3DS
Kuvaus
TERM BLK 3POS SIDE ENTRY 5MM PCB
Tarkka kuvaus
Toimintalämpötila
-30°C – 105°C
Napoja tasoa kohden
3
Jako
0,197" (5,00mm)
Virta
15 A
Jännite
300 V