V-15G6-1C25-K
V-15G6-1C25-K
V-15G6-1C25-K
DigiKeyn tuotenumero
SW1063-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V-15G6-1C25-K
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
125gf
Pakkaustapa
Kaukalo
Vapautusvoima
14gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,815" (20,7mm)
Piiri
SPDT
Esiliike
0,157" (4,0mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Differentiaalinen liike
0,060" (1,5mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
15A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,062" (1,6mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Mekaaninen käyttöikä
50000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Rulla
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C