V-15G1-1C25-K
V-15G1-1C25-K
V-15G1-1C25-K
DigiKeyn tuotenumero
SW1086-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V-15G1-1C25-K
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 15A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
200gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusvoima
50gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,600" (15,2mm)
Piiri
SPDT
Esiliike
0,063" (1,6mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Differentiaalinen liike
0,025" (0,6mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
15A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,030" (0,76mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Mekaaninen käyttöikä
50000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Suora
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C