V-10G3-1C24-K
V-10G3-1C24-K
V-10G3-1C24-K
DigiKeyn tuotenumero
SW1068-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
V-10G3-1C24-K
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 10A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
35gf
Pakkaustapa
Kaukalo
Käyttöasento
0,600" (15,2mm)
Osan tila
Aktiivinen
Esiliike
0,354" (9,0mm)
Piiri
SPDT
Differentiaalinen liike
0,110" (2,8mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,125" (3,2mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
10A (AC), 100mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
50000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
250 V
Sähköinen käyttöikä
300000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Toimintalämpötila
-25°C – 80°C