SS-5GL13T-A12
DigiKeyn tuotenumero
Z8684-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
SS-5GL13T-A12
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION ROLLER SPDT
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin Runkokiinnitys
Kategoria
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Käyttövoima
5gf
Sarja
Vapautusvoima
6gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöasento
0,421" (10,70mm)
Osan tila
Aktiivinen
Differentiaalinen liike
0,031" (0,8mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
5A (AC)
Yliliike
0,047" (1,2mm)
Jänniteluokitus – AC
125 V
Mekaaninen käyttöikä
30000000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Simuloitu rulla
Sähköinen käyttöikä
200000 sykliä
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,110" (2,8mm)