G7L-2A-TUB-J-CB-AC100/120
DigiKeyn tuotenumero
Z818-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G7L-2A-TUB-J-CB-AC100/120
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPST 25A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPST-NO (2 muoto A) 120VAC Kela Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G7L-2A-TUB-J-CB-AC100/120 -mallit
Kategoria
Ominaisuudet
Testipainike
Valm.
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)
Sarja
Kelan eristys
Luokka B
Pakkaustapa
Irtotavara
Vetovarmuusjännite
75VAC
Osan tila
Aktiivinen
Päästövarmuusjännite
18VAC
Asennustyyppi
Käyttöaika
30 ms
Kelan jännite
Vapautusaika
30 ms
Releen koskettimet
DPST-NO (2 muoto A)
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Kontaktin luokitus (virta)
25 A
Kontaktin materiaali
Hopeaseos
Kytkentäjännite
250VAC - maks.
Hyväksyjä
CSA, TUV, UR
Korkein kytkettävä kuormavirta
6250VA
Releen tyyppi
Kelan virta
20.4 mA
Kelan resistanssi
5.26 kOhms