G7L-2A-P AC200/240
DigiKeyn tuotenumero
39-G7L-2A-PAC200/240-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G7L-2A-P AC200/240
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPST 20A 240V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPST-NO (2 muoto A) 240VAC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G7L-2A-P AC200/240 -mallit
Kategoria
Kelan tyyppi
Ei salpautuva
Valm.
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Sarja
Vetovarmuusjännite
150VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästövarmuusjännite
36VAC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
30 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
30 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-25°C – 60°C
Releen koskettimet
DPST-NO (2 muoto A)
Kontaktin materiaali
Hopeaseos
Kontaktin luokitus (virta)
20 A
Hyväksyjä
CSA, TUV, UR
Kytkentäjännite
250VAC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
5000VA
Kelan resistanssi
21 kOhms
Kelan virta
10.2 mA