G3VM-351GL
DigiKeyn tuotenumero
Z2457-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-351GL
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 110MA 0-350V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 4-SOP (0,173", 4,40mm)
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G3VM-351GL -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,15VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 350 V
Sarja
Kuormavirta
110 mA
Pakkaustapa
Putki
Päästötilan resistanssi (maks.)
35 Ohms
Osan tila
Vanhentunut
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C