G3VM-101QR1(TR05)
DigiKeyn tuotenumero
Z8003TR-ND - Rullattu teippi (TR)
Z8003CT-ND - Cut Tape (CT)
Z8003DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-101QR1(TR05)
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 650MA 0-100V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 4-SMD (0,079", 2,00mm)
EDA/CAD-mallit
G3VM-101QR1(TR05) -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,21VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 100 V
Sarja
Kuormavirta
650 mA
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Päästötilan resistanssi (maks.)
600 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C