G3VM-101LR on loppunut, eikä siitä voi tällä hetkellä tehdä jälkitilausta.
Saatavana olevat korvaavat osat:
MFR Recommended
Omron Electronics Inc-EMC Div
Varastossa: 3 796
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Omron Electronics Inc-EMC Div
Varastossa: 1 830
Tekniset tiedot
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 4-SMD (0,165", 4,20mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
MOS FET Relay Module G3VM-66M
G3VM-101LR
DigiKeyn tuotenumero
Z8593-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-101LR
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 80MA 0-100V
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
G3VM-101LR -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,15VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 100 V
Sarja
Kuormavirta
80 mA
Pakkaustapa
Irtotavara
Päästötilan resistanssi (maks.)
14 Ohms
Osan tila
Viimeinen ostohetki
Terminointityyppi
SMD (SMT) -juotospinta
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C