G3VM-101HR2(TR05)
DigiKeyn tuotenumero
39-G3VM-101HR2(TR05)TR-ND - Rullattu teippi (TR)
39-G3VM-101HR2(TR05)CT-ND - Cut Tape (CT)
39-G3VM-101HR2(TR05)DKR-ND - Digi-Reel®
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-101HR2(TR05)
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V
Valmistajan vakio toimitusaika
4 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 6-SOP (0,173", 4,40mm)
EDA/CAD-mallit
G3VM-101HR2(TR05) -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,65VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 100 V
Sarja
Kuormavirta
3 A
Pakkaustapa
Rullattu teippi (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Päästötilan resistanssi (maks.)
65 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C