G3VM-101HR2(TR05) | |
|---|---|
Valmistaja | |
Valmistajan tuotenumero | G3VM-101HR2(TR05) |
Kuvaus | SSR RELAY SPST-NO 3A 0-100V |
Valmistajan vakio toimitusaika | 4 viikkoa |
Asiakkaan referenssi | |
Tarkka kuvaus | Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 6-SOP (0,173", 4,40mm) |
Tekniset tiedot | Tekniset tiedot |
EDA/CAD-mallit | G3VM-101HR2(TR05) -mallit |
Kategoria | Jännite - tulo 1,65VDC |
Valm. | Jännite - kuorma 0 V ~ 100 V |
Sarja | Kuormavirta 3 A |
Pakkaustapa Rullattu teippi (TR) Cut Tape (CT) Digi-Reel® | Päästötilan resistanssi (maks.) 65 mOhms |
Osan tila Aktiivinen | Terminointityyppi Lokinsiipi |
Asennustyyppi Kiinnitys pintaan | Toimintalämpötila -40°C – 110°C |