G3VM-101ER1 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Omron Electronics Inc-EMC Div
Varastossa: 1 564
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Toshiba Semiconductor and Storage
Varastossa: 22 325
Tekniset tiedot
Puolijohde Optinen rele SPST-NO (1 muoto A) 6-SMD (0,300", 7,62mm)
Omron's NEW G3VM VSON MOSFET Relay
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G3VM-101ER1
DigiKeyn tuotenumero
G3VM-101ER1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G3VM-101ER1
Kuvaus
SSR RELAY SPST-NO 3.5A 0-100V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
G3VM-101ER1 -mallit
Kategoria
Jännite - tulo
1,64VDC
Valm.
Jännite - kuorma
0 V ~ 100 V
Sarja
Kuormavirta
3.5 A
Pakkaustapa
Putki
Päästötilan resistanssi (maks.)
80 mOhms
Osan tila
Aktiivinen
Terminointityyppi
Lokinsiipi
Asennustyyppi
Kiinnitys pintaan
Toimintalämpötila
-40°C – 110°C