G2R-2-DC48
G2R-2-DC48
Relay Basics - Another Teaching Moment | DigiKey Electronics
G2R-2 DC48
DigiKeyn tuotenumero
39-G2R-2DC48-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G2R-2 DC48
Kuvaus
RELAY GEN PURPOSE DPDT 5A 48V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Yleiskäyttöön Rele DPDT (2 muoto C) 48VDC Kela Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G2R-2 DC48 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valm.
Tiivisteluokitus
Tiivistetty - fluksisuojaus
Sarja
Vetovarmuusjännite
33,6VDC
Pakkaustapa
Kaukalo
Päästövarmuusjännite
7,2VDC
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöaika
15 ms
Asennustyyppi
Vapautusaika
5 ms
Kelan jännite
Toimintalämpötila
-40°C – 70°C
Releen koskettimet
DPDT (2 muoto C)
Kontaktin materiaali
Hopeaseos
Kontaktin luokitus (virta)
5 A
Hyväksyjä
CSA, TUV, UR, VDE
Kytkentäjännite
380VAC, 125VDC - maks.
Releen tyyppi
Korkein kytkettävä kuormavirta
1900VA, 625W
Kelan resistanssi
4.17 kOhms
Kelan virta
11.5 mA