D3V-21G-1C4A
DigiKeyn tuotenumero
SW1245-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V-21G-1C4A
Kuvaus
SWITCH SNAP ACT SPDT 21A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D3V-21G-1C4A -mallit
Kategoria
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Käyttövoima
125gf
Sarja
Vapautusvoima
20gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöasento
0,579" (14,7mm)
Osan tila
Aktiivinen
Esiliike
0,047" (1,2mm)
Piiri
SPDT
Differentiaalinen liike
0,012" (0,3mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,040" (1,0mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
21A (AC)
Mekaaninen käyttöikä
10000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
250 V
Sähköinen käyttöikä
50000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Pyöreä (työntötappi)
Toimintalämpötila
-25°C – 85°C
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Päätuotenumero
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,250" (6,3mm)