D3V-16G6-1C25
Modern Tv 3d Sync Streamline Icon: https://streamlinehq.commodern-tv-3d-sync
D3V-16G6-1C25
DigiKeyn tuotenumero
Z8573-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D3V-16G6-1C25
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 16A 250V
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D3V-16G6-1C25 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
Pikaliitin - 0,187" (4,7mm)
Käyttövoima
125gf
Vapautusvoima
14gf
Käyttöasento
0,815" (20,7mm)
Piiri
SPDT
Esiliike
0,157" (4,0mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Differentiaalinen liike
0,031" (0,8mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
16A (AC), 100mA (DC)
Yliliike
0,062" (1,6mm)
Jänniteluokitus – AC
250 V
Jänniteluokitus – DC
125 V
Aktuaattorityyppi
Vipu, Rulla
Toimintalämpötila
-25°C – 105°C