D2HW-C203MR-100
DigiKeyn tuotenumero
39-D2HW-C203MR-100-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D2HW-C203MR-100
Kuvaus
SWITCH SNP ACT SPST-NO 0.1A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPST-NO Runkokiinnitys
Kategoria
Terminointityyppi
Johdot
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Sarja
Käyttövoima
76gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusvoima
10gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,250" (6,4mm)
Piiri
SPST-NO
Differentiaalinen liike
0,010" (0,25mm)
Kytkimen toiminto
Off-Mom
Yliliike
0,055" (1,4mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA (AC), 2A (DC)
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
125 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
12 V
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C