D2FD-2L30-1T
DigiKeyn tuotenumero
39-D2FD-2L30-1T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D2FD-2L30-1T
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 2A 125V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Läpivientiaukko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D2FD-2L30-1T -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP60 - pölytiivis
Sarja
Käyttövoima
66gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusvoima
5,099gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,445" (11,3mm)
Piiri
SPDT
Differentiaalinen liike
0,020" (0,5mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,020" (0,5mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
2A (AC/DC)
Mekaaninen käyttöikä
300000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
125 V
Sähköinen käyttöikä
30000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
30 V
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C