D2F-01L30-A1
DigiKeyn tuotenumero
39-D2F-01L30-A1-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D2F-01L30-A1
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION SPDT 0.1A 30V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin SPDT Läpivientiaukko, Suorakulma
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D2F-01L30-A1 -mallit
Kategoria
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP40
Sarja
Käyttövoima
55gf
Pakkaustapa
Irtotavara
Vapautusvoima
4,079gf
Osan tila
Aktiivinen
Käyttöasento
0,374" (9,5mm)
Piiri
SPDT
Differentiaalinen liike
0,020" (0,5mm)
Kytkimen toiminto
On-Mom
Yliliike
0,020" (0,5mm)
Virtaluokitus (ampeeria)
100mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
1000000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
30 V
Sähköinen käyttöikä
100000 sykliä
Aktuaattorityyppi
Vipu, Simuloitu rulla
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C