A6DR-6100 on loppunut, mutta siitä voi tehdä jälkitilauksen.
Saatavana olevat korvaavat osat:
Parametrisesti vastaava
Grayhill Inc.
Varastossa: 0
Tekniset tiedot
Parametrisesti vastaava
Grayhill Inc.
Varastossa: 1 248
Tekniset tiedot
DIP-kytkimet SPST 6 napainen Läpivientiaukko, Suorakulma Piano Toimilaite 30mA 30VDC
A6DR-6100
DigiKeyn tuotenumero
SW946-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
A6DR-6100
Kuvaus
SWITCH PIANO DIP SPST 0.03A 30V
Valmistajan vakio toimitusaika
26 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
EDA/CAD-mallit
A6DR-6100 -mallit
Kategoria
Kontaktin pintakäsittely
Kulta
Valmistaja
Omron Electronics Inc-EMC Div
Korkeus kortin yläpuolella
0,292" (7,41mm)
Sarja
Asennustyyppi
Läpivientiaukko, Suorakulma
Pakkaustapa
Putki
Terminointityyppi
PC-kosketinnasta
Osan tila
Aktiivinen
Jako
0,100" (2,54mm), täysi
Piiri
SPST
Pestävä
Kyllä
Napojen lukumäärä
6
Ominaisuudet
IP64 - pölytiivis, vedenkestävä
Virtaluokitus (ampeeria)
30mA
Toimintalämpötila
-20°C – 70°C
Jänniteluokitus
30VDC
Pituus
0,679" (17,25mm)