XW2R-J50G-T
DigiKeyn tuotenumero
XW2R-J50G-T-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
XW2R-J50G-T
Kuvaus
INTERFACE MOD RCPT 50PS 16-26AWG
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Kategoria
Navat/tapit
50
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Jännite – nimellinen
125VAC
Sarja
Virtaluokitus (kontaktia kohden)
1 A
Pakkaustapa
Irtotavara
Toimintalämpötila
0°C – 55°C
Osan tila
Aktiivinen
Pituus
7,350" (186,69mm)
Prosessipuolen liitäntä
Riviliittimet - ruuviliitäntä
Leveys
1,969" (50,00mm)