S8VK-G24024
DigiKeyn tuotenumero
Z3751-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
S8VK-G24024
Kuvaus
AC/DC DIN RAIL SUPPLY 24V 240W
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
AC Virtalähde DIN-kiskolla 1 Lähtö 24V 10A
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
S8VK-G24024 -mallit
Kategoria
Teho (wattia)
240W
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Jännite - erotus
3 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kotelo
Tehokkuus
92%
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 75°C (käyttöiän pidennyksellä)
Tulon tyyppi
AC
Ominaisuudet
Säädettävä lähtö, Kuorman jako, Yleistulo
Lähtöjen lukumäärä
1
Koko/mitat
5,91" pit. x 2,36" lev. x 4,92" kork. (150,0mm x 60,0mm x 125,0mm)
AC-jännite - tulo
85 – 264VAC
Hyväksyjä
CE, cULus, cURus, VDE
Jännite - lähtö 1
24V
Päätuotenumero
Virta - lähtö (maks.)
10A