H3DS-GL AC24-230/DC24-48
DigiKeyn tuotenumero
Z9611-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3DS-GL AC24-230/DC24-48
Kuvaus
RELAY TIME DELAY 120 SEC 5A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Tähti – delta -ohjain Aikaviivereleet SPST-NO (1 muoto A) 1 s – 120 s Viive 5A @ 250VAC DIN-kisko
Kategoria
Piiri
SPST-NO (1 muoto A)
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Viiveaika
1 s – 120 s
Sarja
Kontaktin luokitus jännitteellä
5A @ 250VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
24 – 230VAC, 24 – 48VDC