H3DK-HCS AC100-120V
DigiKeyn tuotenumero
Z3501-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3DK-HCS AC100-120V
Kuvaus
RELAY TIME DELAY 12SEC 5A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Off-viive Aikaviivereleet SPDT (1 muoto C) 0,1s – 12s Viive 5A @ 250VAC DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
H3DK-HCS AC100-120V -mallit
Kategoria
Piiri
SPDT (1 muoto C)
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Viiveaika
0,1s – 12s
Sarja
Kontaktin luokitus jännitteellä
5A @ 250VAC
Pakkaustapa
Kotelo
Syöttöjännite
100 – 120VAC