H3CRF AC100240/DC100125
DigiKeyn tuotenumero
Z9607-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3CRF AC100240/DC100125
Kuvaus
RELAY TIME DELAY 30HR 5A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
6 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Toistosykli, Kaksoisajastin Aikaviivereleet DPDT (2 muoto C) 0,05s – 30h Viive 5A @ 250VAC Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Piiri
DPDT (2 muoto C)
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Viiveaika
0,05s – 30h
Sarja
Kontaktin luokitus jännitteellä
5A @ 250VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
100 – 240VAC, 100 – 125VDC