H3CR-AP AC100-240/DC100-125
DigiKeyn tuotenumero
Z9589-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
H3CR-AP AC100-240/DC100-125
Kuvaus
RELAY TIME DELAY 300HR 5A 250V
Valmistajan vakio toimitusaika
9 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Ohjelmoitava (monitoiminen) Aikaviivereleet DPDT (2 muoto C) 0,05s – 300h Viive 5A @ 250VAC Liitettävissä pistorasiaan
Kategoria
Piiri
DPDT (2 muoto C)
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Viiveaika
0,05s – 300h
Sarja
Kontaktin luokitus jännitteellä
5A @ 250VAC
Pakkaustapa
Irtotavara
Syöttöjännite
100 – 240VAC, 100 – 125VDC