G9SE-221-T30
DigiKeyn tuotenumero
Z12576-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
G9SE-221-T30
Kuvaus
SAFETY UNIT 2+2+1 INST+TD O/P
Valmistajan vakio toimitusaika
13 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Turvarele DPST-NO (2 muoto A) 24VDC Kela DIN-kisko
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
G9SE-221-T30 -mallit
Kategoria
Kontaktin luokitus (virta)
5 A
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Kytkentäjännite
250VAC, 30VDC - maks.
Sarja
Terminointityyppi
Kantaruuviliitin
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttöaika
100 ms
Osan tila
Aktiivinen
Vapautusaika
15 ms
Asennustyyppi
DIN-kisko
Toimintalämpötila
-10°C – 55°C
Kelan jännite
24VDC