D4F-120-3R
DigiKeyn tuotenumero
Z9027-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
D4F-120-3R
Kuvaus
SWITCH SNAP ACTION DPST 15A 120V
Valmistajan vakio toimitusaika
17 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Kytkin DPST-NO/NC Runkokiinnitys
Tekniset tiedot
 Tekniset tiedot
EDA/CAD-mallit
D4F-120-3R -mallit
Asennustyyppi
Runkokiinnitys
Valmistaja
Omron Automation and Safety
Terminointityyppi
Kaapelijohdot
Sarja
Suojaus epäpuhtauksilta ja kosteudelta
IP67 - pölytiivis, vedenpitävä
Pakkaustapa
Irtotavara
Käyttövoima
510gf
Osan tila
Aktiivinen
Vapautusvoima
51gf
Piiri
DPST-NO/NC
Esiliike
12°
Kytkimen toiminto
On-Mom, Off-Mom
Yliliike
40°
Virtaluokitus (ampeeria)
15A (AC), 550mA (DC)
Mekaaninen käyttöikä
10000000 sykliä
Jänniteluokitus – AC
120 V
Sähköinen käyttöikä
150000 sykliä
Jänniteluokitus – DC
125 V
Toimintalämpötila
-30°C – 70°C