QBVW033A0B41Z
DigiKeyn tuotenumero
555-QBVW033A0B41Z-ND
Valmistaja
Valmistajan tuotenumero
QBVW033A0B41Z
Kuvaus
DC DC CONVERTER 12V 400W
Valmistajan vakio toimitusaika
23 viikkoa
Asiakkaan referenssi
Tarkka kuvaus
Väylän välimuunnin DC-DC-muuntimet 1 Lähtö 12V 33A 36V - 75V Tulo
Kategoria
Teho (wattia)
400 W
Valm.
Jännite - erotus
2.25 kV
Sarja
Sovellukset
ITE (kaupallinen)
Pakkaustapa
Kaukalo
Ominaisuudet
Etäkäynnistys ja -sammutus, OCP, OTP, OVP, UVLO
Osan tila
Aktiivinen
Toimintalämpötila
-40°C – 85°C
Tyyppi
Väylän välimuunnin
Tehokkuus
96%
Lähtöjen lukumäärä
1
Asennustyyppi
Läpivientiaukko
Tulojännite (min.)
36V
Pakkaus / kotelo
5-DIP-moduuli, 1/4-tiilipakkaus
Tulojännite (maks.)
75V
Koko/mitat
2,30" pit. x 1,45" lev. x 0,46" kork. (58,4mm x 36,8mm x 11,7mm)
Jännite - lähtö 1
Ohjausominaisuudet
Käyttöönotto, Aktiivinen jännitteettömänä
Virta - lähtö (maks.)
33A